Zoo Liberec

dobrodružství z poznání


Video

Porod žirafy Niobe
Zobrazit všechna videa

Magazín ZOO Liberec

06-01-15-11-21-19-magazin-zoo-liberec-66_kveten-2015jpg.jpg

Online hra o ZOO Liberec

www-hrajpg.jpg
Úvod Reklama v zoo Reklamní plochy
Reklamní plochy

ZOO Liberec nabízí k pronájmu několik druhů reklamních ploch. Pronájmy umožňujeme buď jako jeden z přímých benefitů sponzoringu, nebo na základě řádné reklamní či barterové smlouvy. Veškerá jednání se zájemci probíhají na individuální úrovni, smlouvy se obvykle uzavírají na rok. Všechny reklamní plochy jsou na prohlídkové trase situovány do míst, kudy musí procházet všichni návštěvníci ZOO Liberec. K jednání kontaktujte odd. marketingu a vzdělávání ZOO Liberec (marketing@zooliberec.cz, langr@zooliberec.cz, 482 710 616)

 

images/stories/01-12-10-01-47-23-img_0241jpg.JPGReklamní plocha naproti expozici africká planina v horní části ZOO Liberec. Plocha je jako benefit určena pro tzv. Významné partnery ZOO Liberec s ročním plněním nad 100 tisíc Kč/ rok, slouží ale i jako reklamní místo. Standardní velikost reklamní tabule je 1, 5 x 1 m (š x v).

images/stories/cedulejpg.jpgReklamní plocha na výstupní promenádě podél vodní plochy zvané jezírko. Plocha je jako benefit určena pro tzv. Partnery ZOO Liberec s ročním plněním od 50 do 100 tisíc Kč/ rok, slouží ale i jako reklamní místo. Standardní velikost reklamní tabule je 1, 5 x 1 m (š x v).

images/stories/vstupenkajpg.JPGReklamní plocha na vstupence do ZOO Liberec umožňuje umístit firemní logo v čb provedení. Plocha je jako benefit určena pro tzv. Významné partnery ZOO Liberec s ročním plněním nad 100 tisíc Kč/ rok, slouží ale i jako reklamní místo. Podkladovým materiálem je lesklý křídový papír, motiv zvířete je variován průběžně.

images/stories/01-12-10-01-28-43-stojanjpg.jpgStojan na reklamní materiály všeho druhu. Je situován do prostoru pokladen ZOO Liberec, jímž musí projít všichni platící návštěvníci zahrady. Reklama může být doplňována pracovníky ZOO Liberec denně, nebo v časových intervalech na základě individuální dohody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patříme k sobě

Centrum Archa
DIVIZNA
Lidové sady Liberec

Podrobná mapa zoo

09-18-14-03-13-25-mapa-webpng.png

Najdi nás na Facebooku!